В межах міста
en
Settings
90 min
delivery time
175
min. order sum
30
cost of delivery
from 350
free delivery from
Борщ з копченою грушею та сливою (300г.)
Борщ на яловичині з капустою, картоплею, морквою, цибулею, запеченим буряком, томатним соком, чорносливом та копченою грушею. Подають з пампушками (власного виробництва, зеленим маслом ( вершкове масло з додаванням зелені, зернової гірчиці та оцту), ікрою з синеньких ( запечені баклажани, болгарський перець, цибуля, томати, дрібно нарізані з часником) та мазанкою з сала (перекручене в пасту сало з часником, зеленню, сіллю та чорним перцем), сметана, зелень )
1 порц.
Options
119
Борщ з реберцями в хоспері (300г.)
Класичний український борщ ( буряк, картопля, капуста, морква, цибуля, болгарський перець, корінь селери, часник, томатний сік) на бульйоні із засмаженого в хоспері свинячого ребра . подають з мазанкою з сала (перекручене в пасту сало з часником, зеленню, сіллю та чорним перцем) та пампушками( власного виробництва), сметана, зелень.
1 порц.
Options
119
НОВИНКА
Бульйон з курки (300)
Бульйон з курки (з перепелиними яйцями та локшиною, подають з пампушками та зеленим маслом) Вага порції - 300 гр
1 порц.
99

Доставка

Smile доставка - сервіс безкоштовної доставки тортів TM Lukas,  піци, бургерів, пасти, бізнес-ланчів та інших стра від гастропабу Kruason по Кременчуку. Замовляйте безкоштовну доставку на сайті або у мобільному додатку Smile-доставка.