В межах міста
en
Settings
90 min
delivery time
175
min. order sum
30
cost of delivery
from 350
free delivery from
Десерт кондитерський Чізкейк апельсиновий
Повітряне сирно-шоколадне суфле на підкладці з шоколадного печива і конфі зі свіжого апельсину - класика в новій інтерпретації. Дні виробництва: вівторок і п'ятниця.
1.25 кг.
340
Десерт кондитерський Чізкейк з полуницею
Ніжне сирне суфле на підкладці з шоколадного печива і полуничного конфі - аромати літа в кожному шматочку! Дні виробництва: вівторок і п'ятниця.
1.25 кг.
340
Десерт кондитерський Чізкейк з малиною
Повітряне сирно-шоколадне суфле на підкладці з шоколадного печива і конфі зі свіжої малини - класика в новій інтерпретації. Дні виробництва: вівторок і п'ятниця.
1.25 кг.
340
Торт Київ 0.7 кг
Ніжні повітряні коржі з подрібненим фундуком, з’єднані кремом на основі вареного згущеного молока та вершкового масла . Торт покритий глазур’ю з молочного шоколаду. Дні виробництва: п'ятниця та неділя.
700 г.
255
Торт Кременчуцький 0.7 кг
Надзвичайно смачний торт. Скуштувавши одного разу, ви назавжди зачаруєтесь поєднанням повітряно-горіхових коржів з фундуком, поєднаних ніжним масляним кремом. Дні виробництва: середа, п*ятниця та неділя.
700 г.
240
Торт Каштан 1.0 кг
Класичний бісквіт та повітряні коржі з додаванням арахісу, з’єднані кремом на основі вареного згущеного молока, який посипаний чорносливом. Дні виробництва: вівторок, четвер та субота.
1 кг.
185
Торт бісквітний «Каприз» 1.0 кг
Поєднання трьох бісквітів з різними смаками: з волоським горіхом, курагою та маком, просочених сиропом та з’єднані кремом, на основі натурального масла і вареного згущеного молока. Дні виробництва: вівторок, п'ятниця
1 кг.
235
Торт комбінований «Кармеліта» 0.95 кг
Ніжна повітряна меренга з арахісом, крем на основі згущеного молока і бісквіт, просочений коньячним сиропом - це дійсно смачно і незвично! Дні виробництва: вівторок, п'ятниця
950 г.
175
Торт комбінований «Рафаель» 0.95 кг
Ніжні повітряні коржі з кокосовою стружкою та бісквіт з какао просочений сиропом з додаванням коньяку, з’єднані кремом з ароматом кокосу, та покриті глазур’ю. Ви отримаєте справжню насолоду. Дні виробництва: середа, субота
950 г.
175
Торт Трюфель 1.2 кг
Торт з яскраво вираженим смаком натурального чорного шоколаду, повітряним шоколадним мусом і просочений сиропом з тонкою коньячною ноткою. Дні виробництва: вівторок, четвер та неділя.
1.2 кг.
220
Торт Кучерявий пінчер 1.0 кг
Класичний бісквіт, просочений сиропом і покритий полуничним наповнювачем , на який гіркою укладаються шматочки бісквіта з какао, з’єднані найніжнішим сметанним кремом. Особливу пікантність цьому унікальному торту додає цілий фундук, яким декорований торт. Дні виробництва: щодня крім понеділка.
1 кг.
185
Торт Рижик 1.0 кг
Медовий бісквіт, просочений сиропом і покритий кремом на основі увареного згущеного молока, на який гіркою укладаються шматочки такого ж бісквіта, з’єднані ніжним кремом на основі сметани. Особливу «родзинку» смаку додає мигдаль, яким декорована поверхня торта. Дні виробництва: середа, субота, неділя.
1 кг.
185

Доставка

Smile доставка - сервіс безкоштовної доставки тортів TM Lukas,  піци, бургерів, пасти, бізнес-ланчів та інших стра від гастропабу Kruason по Кременчуку. Замовляйте безкоштовну доставку на сайті або у мобільному додатку Smile-доставка.