В межах міста
en
Settings
90 min
delivery time
175
min. order sum
30
cost of delivery
from 350
free delivery from
«Фруктовий» 2 кг
Ніжний класичний бісквіт, просочений сиропом, прошарований кремом на основі вершків, згущеного молока і наповнювачем з ароматними шматочками персика і ківі. Дні виробництва: щодня
2 кг.
380
Торт Вишиванка 2.0 кг
Чудове поєднання трьох видів бісквіта - з маком, какао і родзинками, який просто тане в роті, завдяки ніжній консистенції сметанного крему. Дні виробництва: щодня крім понеділка.
2 кг.
350
Торт Вкусняшка 2.0 кг
Ніжний бісквіт просочений сиропом та прошарований вареним згущеним молоком, кремом на основі вершків і вареного згущеного молока з тертою глазур'ю, та подрібненим арахісом. Солодко і по-домашньому смачно! Дні виробництва: щодня крім понеділка.
2 кг.
350
Торт Венеціанська ніч 2.0 кг
Легкий сметанний крем, чотири шари найніжнішого бісквіта з какао. Торт декорований глазур'ю і прикрашений збитими вершками. Так просто і так смачно! Дні виробництва: щодня крім понеділка.
2 кг.
350
Торт Віденський вальс 2.0 кг
Симфонія смаку в дивовижному поєднанні ніжного сметанного суфле, бісквіта з какао і вишневою начинкою. Дні виробництва: щодня крім понеділка.
2 кг.
350
Торт бісквітний Вишнева ніч 2.0 кг
Бісквіт з какао, крем на основі вершків, вишнева начинка, суфле з какао, заливка з кондитерської глазурі. Дні виробництва: щодня крім понеділка.
2 кг.
350

Доставка

Smile доставка - сервіс безкоштовної доставки тортів TM Lukas,  піци, бургерів, пасти, бізнес-ланчів та інших стра від гастропабу Kruason по Кременчуку. Замовляйте безкоштовну доставку на сайті або у мобільному додатку Smile-доставка.