В межах міста
en
Settings
90 min
delivery time
175
min. order sum
30
cost of delivery
from 350
free delivery from
Торт Естерхазі 1.3 кг
Традиційні шість коржів з меренги з мигдальною крихтою, прослоенних найніжнішим вершковим кремом, приготованим на основі заварного крему з додаванням вишневої горілки. Декор з білого шоколаду з сітчастим малюнком і мигдальних пластівців. Дні виробництва: щодня
1.3 кг.
487
Торт бісквітний «Три шоколади» 1.2кг
Три шару повітряного мусу на основі білого, молочного та чорного шоколаду. Декорований дзеркальною глазур'ю. Дні виробництва: Щодня, крім понеділка.
1.2 кг.
350
Торт комбінований «Три шоколади Апельсин» 1.2кг
Два шару суфле на основі чорного і молочного шоколаду і верхній шар на основі білого шоколаду з апельсином. Це освіжаюча ніжність в кожному шматочку! Дні виробництва: вівторок, четвер та субота.
1.2 кг.
350
Торт бісквітний Червоний оксамит 1.15 кг
Червоний бісквіт з натуральним какао-порошком, масляний крем з додаванням м'якого сиру (аналог сиру «Філадельфія»). Дні виробництва: вівторок, четвер, субота та неділя.
1.15 кг.
315
Торт бісквітний Анастасія 1.4 кг
Ексклюзивний торт зі своєю історією! Насичений шоколадний бісквіт Брауні, просочений сиропом зі смаком лікеру «Бейліс» прошарований солоною карамеллю та кремом на основі вершків з додаванням кави - це шедевр! Дні виробництва: вівторок, п'ятниця
1.4 кг.
375
НОВИНКА
Торт комбінований SHARZAN 1.0 кг
Насичений бісквіт з какао, хрустка меренга, тягуча карамель, шоколадний ганаш і багато-багато арахісу - палітра смаків в одному шматочку! Дні виробництва: вівторок і субота
1 кг.
275
Торт Lukas Sweets 1.2 кг
Чотири бісквіта з какао, просочених сиропом з додаванням коньяку, крем на основі вершків. Торт покритий глазур’ю і декорований солодощами ТМ «LUKAS». Дні виробництва: вівторок, п'ятниця.
1.2 кг.
215
Торт Пінгвін 1.0 кг
Бісквіт з какао просочений цукровим сиропом, прошарований кремом на основі вершків з додаванням вареного згущеного молока, посипаний шматочками чорносливу та подрібненим фундуком. Торт залитий глазур'ю, декорований зацукрованою черешнею і декором з білої та шоколадної глазурі. Дні виробництва: середа, п'ятниця.
1 кг.
225
Торт комбінований «Фірмовий Лукас» 1 кг
Три шару класичного бісквіта, просочених вершковим кремом з додаванням згущеного молока, горіха фундук і вишні. Популярний і всіма улюблений смак Дні виробництва: четвер та неділя.
1 кг.
240

Доставка

Smile доставка - сервіс безкоштовної доставки тортів TM Lukas,  піци, бургерів, пасти, бізнес-ланчів та інших стра від гастропабу Kruason по Кременчуку. Замовляйте безкоштовну доставку на сайті або у мобільному додатку Smile-доставка.