В межах міста
en
90 min
delivery time
150
min. order sum
For free
cost of delivery
доставимо за 45 хв.
Тістечко заварне Лукас
Традиційне тістечко виготовлене на основі заварного тіста та класичного крему з вершкового масла та вареного згущеного молока. Еклери декоровані темною і світлою шоколадною глазур'ю. Дні виробництва: понеділок, середа, п'ятниця
0.07 kg.
0.42 kg.
15
To cart
доставимо за 45 хв.
Рулет листковий Штрудель з яблуком
Класичний десерт з тонкого листкового тіста та великої кількості соковитих яблук. Завдяки ароматній кориці та родзинкам цей десерт стане чудовим приємним доповненням до ранкової кави.
1.05 kg.
2.1 kg.
180
To cart
доставимо за 45 хв.
Тістечко Колобок «Кокос»
Пісочне кокосове тістечко з ніжним молочно-ванільним кремом та кокосовою стружкою. Райська насолода для любителів екзотичних смаків.
1 kg.
162
To cart
доставимо за 45 хв.
Тістечко «Kar-Toshka» 1.05 кг (15шт в упаковці)
Незабутній смак родом з дитинства. Крихта з листкового тіста м'яко поєднана з ніжним кремом на основі згущеного молока. Чудовий смак для сімейного чаювання.
0.07 kg.
1.05 kg.
12
To cart
доставимо за 45 хв.
Тістечко бісквітне Kar-Toshka з какао 0.63 кг (9шт в упаковці)
Насичений смак какао, хрустких коржів з листкового тіста та ніжного крему на основі згущеного молока. Тістечка просто тануть у рті переносячи нас у приємні дитячі спогади.
0.07 kg.
0.63 kg.
12
To cart
доставимо за 45 хв.
Тістечко заварне Традиційне
Традиційні заварні тістечка із заварним кремом дарують легкий та вишуканий смак. Це кондитерська класика перевірена часом. Дні виробництва: понеділок, середа, п'ятниця
0.07 kg.
0.42 kg.
15
To cart
Информация об оплате
Наличный расчёт
Оплата производится наличными курьеру при доставке заказа. При оформлении заказа укажите сумму, с которой Вам необходима сдача.

Доставка

Smile доставка - сервіс безкоштовної доставки тортів TM Lukas,  піци, бургерів, пасти, бізнес-ланячів та інших стра від гастропабу Kruason по Кременчуку. Замовляйте безкоштовну доставку на сайті або у мобільному додатку Smile-доставка.