В межах міста
en
Settings
90 min
delivery time
175
min. order sum
30
cost of delivery
from 350
free delivery from
Тістечко Колобок «Кокос»
Пісочне кокосове тістечко з ніжним молочно-ванільним кремом та кокосовою стружкою. Райська насолода для любителів екзотичних смаків.
1 кг.
165
Тістечко «Kar-Toshka» 1.05 кг (15шт в упаковці)
Незабутній смак родом з дитинства. Крихта з листкового тіста м'яко поєднана з ніжним кремом на основі згущеного молока. Чудовий смак для сімейного чаювання 15 шт в упаковке
1.05 кг.
0.07 кг.
195
Тістечко бісквітне Kar-Toshka з какао 0.63 кг (9шт в упаковці)
Насичений смак какао, хрустких коржів з листкового тіста та ніжного крему на основі згущеного молока. Тістечка просто тануть у рті переносячи нас у приємні дитячі спогади.
0.63 кг.
0.07 кг.
117
Тістечко заварне Традиційне
Традиційні заварні тістечка із заварним кремом дарують легкий та вишуканий смак. Це кондитерська класика перевірена часом. Дні виробництва: середа, п'ятниця та неділя.
0.42 кг.
0.07 кг.
102
Тістечко заварне Лукас
Традиційне тістечко виготовлене на основі заварного тіста та класичного крему з вершкового масла та вареного згущеного молока. Еклери декоровані темною і світлою шоколадною глазур'ю. Дні виробництва: середа, п'ятниця та неділя.
0.42 кг.
0.07 кг.
102
Рулет листковий Штрудель з яблуком
Класичний десерт з тонкого листкового тіста та великої кількості соковитих яблук. Завдяки ароматній кориці та родзинкам цей десерт стане чудовим приємним доповненням до ранкової кави. Виробляємо по середам.
2.1 кг.
1.05 кг.
382

Доставка

Smile доставка - сервіс безкоштовної доставки тортів TM Lukas,  піци, бургерів, пасти, бізнес-ланчів та інших стра від гастропабу Kruason по Кременчуку. Замовляйте безкоштовну доставку на сайті або у мобільному додатку Smile-доставка.